Seyyar Sahne Grup Üyeleri

Celal Mordeniz


Boğaziçi Üniversitesi, Felsefe Bölümü mezunu. Yüksek lisans ve doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde tamamladı. Seyyar Sahne’nin ve Tiyatro Medresesi’nin kurucu yönetmeni.

Erdem Şenocak


İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde doktora yapmakta. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2004’ten beri İTÜ MT’de ve Seyyar Sahne’de tiyatro yapıyor. 2009’dan beri “Tehlikeli Oyunlar” isimli tek kişilik performansını sergiliyor. Tiyatro Medresesi kurucu ve yürütücü ekibinden.

Rezzan İlke Yiğit


Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunu. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü doktora öğrencisi. Seyyar Sahne ve Tiyatro Medresesi kurucu ve yürütücü ekibinden.

Nesrin Uçarlar


9 Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. Lund Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde doktora yaptı. 2001’den beri Seyyar Sahne’de. 2010’dan beri “Çocukluğun Soğuk Geceleri” isimli tek kişilik performansını sergiliyor. Tiyatro Medresesi yürütücü ekibinden.

Doğu Can


İTÜ Elektrik Mühendisliği’nden mezun oldu. Bilgi Üniversitesi Felsefe ve Toplumsal Düşünce Yüksek Lisans Programı’na devam ediyor. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. Seyyar Sahne’de oyuncu ve yönetmen olarak tiyatro yapıyor. Tiyatro Medresesi yürütücü ekibinden.

İpek Türktan Kaynak


Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. AST, Oyunbaz, Dot, Talimhane Tiyatrosu oyuncu veya reji kadrosunda yer aldığı tiyatrolardan bazıları. 2014’ten beri “Yılın En İyi Kadın Oyuncusu” adlı tek kişilik performansı ile Seyyar Sahne’de.

Volkan Çıkıntoğlu


İTÜ Gemi İnşaat Bölümü mezunu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde doktoraya devam ediyor. Seyyar Sahne’de oyuncu ve yazar olarak tiyatro yapıyor.

Burcu Halaçoğlu


İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde doktora yapıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde oyunculuk dersleri veriyor. 2011’den beri Michael Chekhov oyunculuk tekniği üzerine çalışıyor. 2019’dan beri “Benden Bu Kadar” adlı tek kişilik performansı ile Seyyar Sahne’de.

Gülden Arsal


İTÜ Şehir Bölge ve Planlama Bölümü’nü ve İTÜ Ulaştırma Mühendisliği Yüksek Lisans Programı’nı bitirdi. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. Fiziksel Tiyatro Araştırmaları kurucularından.

Akın Savaş Yıldırım


İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde doktora yaptı. Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde doçen olarak görev yapmakta. İTÜ Sahnesi ve İTÜ MT kurucu kadrosundan.

Ali Efe Keleşoğlu


İTÜ Matematik Mühendisliği mezunu. İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans yaptı. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı.

Murat Kürtün


İTÜ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği mezunu. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. İTÜ MT kurucu kadrosundan.

Mahmut N. Özlütaş


İTÜ Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunu. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı.

Ilgaz Ulusoy


İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu. Şehir Üniversitesi Kültürel Çalışmalar Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı.

Seyyar Sahne’ye Katkı Sunmaya Devam Edenler

Senem Donatan


İTÜ Kimya Mühendisliği’ni ve İTÜ Malzeme Mühendisliği yüksek lisans ve doktora programlarını bitirdi. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. SEİBA Uluslararası Hikâye Anlatıcılığı Merkezi’nin kurucularından.

Hakan Emre Ünal


İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu. Kadir Has Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümü’nü bitirdi. 2014’den beri “Trom” isimli tek kişilik performansını sergiliyor. Tiyatro Hemhâl’in kurucularından.

Eski Çalışma Arkadaşlarımız

Özgür Akarsu – Oğuz Arıcı – Ahu Sıla Bayer – Sezin Bozacı – Süreyya Bursa – Kerem Eksen – Serhan Erkol – Özlem Ersoy – Zehra Genç – Banu Gültekin – Aslı Işıltan – Lütfü Kaynar – Suzan Karaibrahimoğlu – Tuba Keleş – Ayşegül Kırayoğlu – Neslihan Köse – Fazlı Okutay – Nadir Sarıbacak – Atılım Şahin – Özgür Solmaz – Semra Songür – Esma Şenel – Merve Tanrıöver – İbrahim Tort ❤️ – Erdem Yavuz – Gülçin Yücel

Geçmişte Seyyar Sahne’ye Katkı Sunanlar

Ege Karaosmanoğlu – Cansu Kahvecioğlu – Behiç Cem Kola – Turgay Özdemir – Hüseyin Urcan – Elif Sözer – Cihat Süvarioğlu