Gülden Arsal


İTÜ Şehir Bölge ve Planlama Bölümünü ve İTÜ Ulaştırma Mühendisliği Yüksek Lisans Programını bitirdi. Tiyatroya 1997 yılında İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2002’den beri İTÜ MT’de tiyatro yapmaya devam ediyor.

Doğu Can


İTÜ Elektrik Mühendisliği’nden mezun oldu. Bilgi Üniversitesi Felsefe ve Toplumsal Düşünce Yüksek Lisans Programı’na devam ediyor. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı, Seyyar Sahne ve Te Sahne’de oyuncu ve yönetmen olarak tiyatro yapıyor.

Volkan Çıkıntoğlu


İTÜ Gemi İnşaat Bölümü mezunu. Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Şu sıra İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde doktoraya devam ediyor. Seyyar Sahne ve Te Sahne üyesi.

Senem Donatan


İTÜ Kimya Mühendisliği’ni ve İTÜ Malzeme Mühendisliği yüksek lisans ve doktora programını bitirdi. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2002’den beri İTÜMT’de ve Seyyar Sahne’de tiyatro yapmaya devam ediyor. SEİBA Uluslararası Hikâye Anlatıcılığı Merkezi’nin kurucularından.

Suzan Karaibrahimoğlu


İTÜ Jeoloji Müh. mezunu. İTÜ Sahnesi’nin ve İTÜ MT’nin kurucu kadrosundan.

İpek Türktan Kaynak


Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. AST, Oyunbaz, Dot, Talimhane Tiyatrosu oyuncu veya reji kadrosunda yer aldığı tiyatrolardan bazıları. 2014’ten beri metnini de oluşturanların arasında yer aldığı Yılın En İyi Kadın Oyuncusu adlı tek kişilik performansı ile Seyyar Sahne’de. Umarız uzun yıllar da öyle olacak.

Ali Efe Keleşoğlu


İTÜ Matematik Mühendisliği mezunu. İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans yaptı. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2001’den beri İTÜ MT’de ve Seyyar Sahne’de tiyatroya devam ediyor.

Murat Kürtün


İTÜ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği mezunu. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. İTÜ MT’nin kurucu kadrosundan.

Celal Mordeniz


Boğaziçi Üniversitesi, Felsefe Bölümü mezunu. Yüksek lisans ve doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi, Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği Bölümü’nde tamamladı. Seyyar Sahne’nin ve Tiyatro Medresesi’nin kurucu yönetmeni.

Mahmut N. Özlütaş


İTÜ Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği 2006 mezunu. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı, 2007’den beridir de Seyyar Sahne’de.

Nadir Sarıbacak


2000-2002 Yıllarında Avcılar Belediye Tiyatrosunda oyunculuk yaptı. 2004 yılında Akademi İstanbul’un “Tiyatro” bölümünü bitirdi. Daha sonra 2004-2006 döneminde Bahçeşehir Üniversitesi’nin “İleri Oyunculuk Master Programı”ndan mezun oldu. 2004 yılında katıldığı Semaver Kumpanya’nın pek çok tiyatro oyununda rol aldı. 2011 yılından beri de Seyyar Sahne’de tiyatro yapmaktadır.

Esma Şenel


İTÜ Malzeme ve Metalurji Mühendisliği mezunu. İTÜ Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmakta. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. Seyyar Sahne’ye Eylül 2007’de katıldı. Uzun süredir Norveç’te. Geri dönüp bizimle tekrar sahneye çıkacağı günü iple çekiyoruz.

Erdem Şenocak


İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu. İstanbul Üniversitesi Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği bölümünde doktora yapmakta. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2004’ten beri İTÜ MT’de ve Seyyar Sahne’de tiyatro yapıyor.

Merve Tanrıöver


İTÜ Matematik Mühendisliği 2002 mezunu. Özel bir yazılım şirketinde analist ve danışman olarak çalışmakta. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2002’den beri İTÜ MT’de tiyatroya devam ediyor.

Nesrin Uçarlar


9 Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. Lund Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde doktora yaptı. Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapıyor. 2002’den beri Seyyar Sahne’de. 2010’dan beri Tezer Özlü’nün aynı isimli özyaşamöyküsel anlatı-romanından oyunlaştırılan “Çocukluğun Soğuk Geceleri” isimli solo-performansını sergiliyor.

Ilgaz Ulusoy


İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu. Yüksek lisansını Şehir Üniversitesi Kültürel Çalışmalar Bölümü’nde tamamladı. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı Seyyar Sahne’de devam ediyor.

Hakan Emre Ünal


İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu. 2007-2013 yılları arasında Bilgi Üniversitesi bünyesinde farklı tiyatro topluluklarında oyuncu, yönetmen ve yazar olarak denemelerde bulundu. 2013 yılında Kadir Has Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümünde Film/Drama- Oyunculuk alanında yüksek lisansa girdi ve 2015 yılında tamamladı. Hali hazırda Seyyar Sahne ve Ekip Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmakta, Tiyatro Medresesi’nde çaycılık, şöförlük ve oyunculuk görevlerini şevkle gerçekleştirmekte.

Akın Savaş Yıldırım


İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 1999 mezunu. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde doktora yapmakta İTÜ Sahnesi ve İTÜ MT kurucu kadrosundan. Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde doçent. İflah olmaz bir yogi.

Rezzan İlke Yiğit


Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunu. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü doktora öğrencisi. Sabancı Üniversitesi’nde araştırma görevlisi. Seyyar Sahne’nin kurucu kadrosundan.

Gülçin Yücel


İTÜ Endüstri Mühendisliği lisans, yüksek lisans ve doktora programlarını bitirdi. Aynı bölümde araştırma görevlisi. Tiyatroya İTÜ Sahnesi’nde başladı. 2005’ten beri İTÜ MT’de tiyatroya devam ediyor. Bir süredir Almanya’da. Özledik.

Emeği Geçmiş Eski Çalışma Arkadaşlarımız

Özgür Akarsu – Oğuz Arıcı – Ahu Sıla Bayer – Sezin Bozacı – Süreyya Bursa – Kerem Eksen – Serhan Erkol – Özlem Ersoy – Zehra Genç – Banu Gültekin – Aslı Işıltan – Cansu Kahvecioğlu – Ege Karaosmanoğlu – Lütfü Kaynar – Tuba Keleş – Ayşegül Kırayoğlu – Behiç Cem Kola – Neslihan Köse – Fazlı Okutay – Turgay Özdemir – Atılım Şahin – Özgür Solmaz – Semra Songür – İbrahim Tort – Hüseyin Urcan – Erdem Yavuz – Cihat Süvarioğlu