İptal ve Ertelemeler

Önemli Not: Seyirci tarafından yapılacak iptallerde biletler geri alınmaz ya da başka bir oyuna ertelenmez. Bu bölümde söz konusu olan ilkeler Seyyar Sahne tarafından yapılacak iptal ve ertelemeler için geçerlidir.

Seyyar Sahne, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Seyyar Sahne tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda gazetelerden, internet sitemizden (www.seyyarsahne.com) veya Seyyar Sahne’den (0 531 696 41 09) bilgi alabilirsiniz.

İptallerde Seyyar Sahne, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

İptal ve ertelemelerde Seyyar Sahne ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Seyyar Sahne Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya seyyarsahne.com’a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya seyyarsahne.com’a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası ve e-mail adresi, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Geri ödemeler konusunda Seyyar Sahne tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Seyyar Sahne geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Seyyar Sahne Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Seyyar Sahne’ye ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.